Novoletni obisk Glasbene šole Idrija – bonton za dober ton

Glasbena šola Idrija nas je povabila na njihov novoletni nastop, ki so ga pripravili za učence naše šole in je bil tematsko obarvan na temo bontona ob obiskih glasbenih nastopov. Na različne instrumente so nam med zanimivimi vložki o bontonu, kjer so bili aktivno vključeni tudi učenci gledalci, zaigrali učenci Glasbene šole med katerimi je bila tudi naša učenka Viktorija Bogataj na citrah. Čestitke za uspešen nastop!

Hvala Glasbeni šoli Idrija in posebej Teji Ličar Močnik za lepo pripravljen novoletni nastop.

Ta vnos je bil objavljen v Naši posebni dnevi, Utrinki. Zaznamek za trajno povezavo.