Naša mala knjižnica

Rezultat iskanja slik za naša mala knjižnicaBralni projekt Naša mala knjižnica je mednarodni projekt, ki je namenjen spodbujanju branja in dviganju bralne pismenosti ter spoznavanju drugih bralnih kultur. V projektu sodeluje veliko osnovnih šol. Letos smo se jim zopet že peto leto zapored pridružili tudi mi v 4. a razredu.

Projekt bomo izvajali v sodelovanju s šolsko knjižnico. Učenci bodo prejeli brezplačne Ustvarjalnike s pomočjo katerih bomo obogatili ure književnosti.

Letos bomo spoznali 6 knjig: Medvedovanje, Aha!, H2O in skrivna vodna misija, Baton in Roki, Jeti v katerega ni nihče verjel in Mina HB.

Ob koncu projekta bomo predvidoma v okviru bralnega tedna z razstavo pokazali, kaj smo počeli v projektu. Več o njem si lahko preberete tukaj.

Več o projektu bomo objavljali v posebnem zavihku.