Naša knjižna junakinja

V okviru projekta Naša mala knjižnica (NMK) si bomo s partnersko šolo z Vrhnike (ob koncu projekta jih bomo tudi gostili na naši šoli) izmenjali letošnjo določeno knjižno junakinjo Mino s knjige Mina HB, ki jo trenutno beremo v nadaljevanjih. Lutko, ki jo je mojstrsko izdelala Sabina Rožič (mama učenke Ive Rožič) s tehniko polstenja, bomo skupaj z dnevnikom kmalu poslali učencem z Vrhnike, oni pa njihovo lutko Mino nam. Lutka bo pri njih pisala svoj dnevnik doživetij, ki jih bomo prebrali, ko se po koncu projekta vrne k nam v razred.

NAJLEPŠA HVALA SABINI ROŽIČ za zares mojstrsko delo, izvirno, ustvarjalno in vrhunsko izdelavo ter nasploh celotno podobo lutke iz knjige.

Ta vnos je bil objavljen v Projekti, Razredna skupnost, Utrinki. Zaznamek za trajno povezavo.