Zbiranje starega papirja

Šolski sklad obvešča, da bomo v šolskem letu 2022/23 akcijo zbiranja starega papirja izvedli dvakrat. Prvič letos bomo star papir zbirali:

Ø  od 5. do 15. 10. 2022 v zbirnem centru Ljubevč (kamor odložite večje količine papirja) in

Ø  v četrtek, 6. 10. 2022, od 7.00 do 7.50 ter od 15.00 do 17.00 na šolskem dvorišču.

Spet naj bo z vrvico. Vabljeni, da učenci prinesejo na določene datume čimveč starega papirja, ki ga morda hranite doma. S prispevki zbranega papirja Šolski sklad pomaga vsem učencem na šoli.

Ta vnos je bil objavljen v Obvestila učencem/staršem. Zaznamek za trajno povezavo.