Žogarija

V sklopu projekta Žogarija so nastopali z vmesnima (gimnastično in plesno) točkama tudi naši učenci: Alina Mohorič, Urška Ortar, Neo Primožič in Maj Vehar. Navijali smo za naše šolske ekipe!

Žogarija je mednarodni projekt, ki že 17. leto uteleša eno najpomembnejših prepričanj – da nogomet in šport na splošno lahko izboljšata kakovost življenja mladih, jim vcepi vrednote kot so solidarnost, poštenost, odgovornost in spodbudi spremembe med njimi samimi, v šoli, enako tudi v lokalnih skupnostih in širše.

Prireditev je bila snemana in bo predvajana tudi na RTV.

Ta vnos je bil objavljen v Novi prispevki. Zaznamek za trajno povezavo.