Žogarija

V sklopu projekta Žogarija so nastopali z vmesnima (gimnastično in plesno) točkama tudi naši učenci: Alina Mohorič, Urška Ortar, Neo Primožič in Maj Vehar. Navijali smo za naše šolske ekipe!

Žogarija je mednarodni projekt, ki že 17. leto uteleša eno najpomembnejših prepričanj – da nogomet in šport na splošno lahko izboljšata kakovost življenja mladih, jim vcepi vrednote kot so solidarnost, poštenost, odgovornost in spodbudi spremembe med njimi samimi, v šoli, enako tudi v lokalnih skupnostih in širše.

Prireditev je bila snemana in bo predvajana tudi na RTV.

O Lidija Kacin

Profesorica razrednega pouka. Status poučevanja: 1. - 5. razred. Rada imam pestre dneve...nikoli dolgočasne...vedno nove...drugačne...in polne izzivov. Moj poklic me v tem izpolnjuje. Moji priljubljeni hobiji, ko nisem za katedrom so igra s svojimi tremi malčki, tek in ples.
Ta vnos je bil objavljen v Novi prispevki. Zaznamek za trajno povezavo.